Katalog Tasarımı

CamlıOda Creative ekibi olarak katalog tasarımı için standart çizgiler yerine insanların dikkatini çekecek ve merak uyandıracak çizgileri tercih ediyoruz. Kataloğun sadece belirli gramaj ve farklı sayıda sayfalardan ibaret tanıtım aracı olmadığının farkındayız. Katalog tasarımı yaparken kağıdın kalitesi, baskının kalitesi vb. unsurların yanı sıra tasarımsal çizgilerinde çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden firma, kurum ve kuruluşlara memnun olacakları kataloglar tasarlıyoruz.

Müşterilerimizle katalog tasarımı konusunda anlaşma sağlandıktan ve içerikler tarafımıza teslim edildikten sonra tasarım çalışmaları başlatılır. İlk olarak katalog için ön ve arka kapak tasarım seçenekleri sunulmaktadır. CamlıOda Creative ekibi ön ve arka kapak için 3 tane farklı katalog tasarımı hazırlar. Bu tasarımlardan birisi müşterimiz tarafından beğenildikten sonra tüm tasarım kapak tasarımlara uyumlu şekilde düzenlenir. Katalog kapak tasarımı ile iç sayfalar özenle hazırlanır. Tüm sayfalar katalog tasarımı ile uyumlu bir şekilde hazırlanır. Ayrıca içeriğin okunabilmesi için renkler özenle seçilir ve gerekirse arka plan görselleri ile tasarım desteklenir.

Katalog tasarımı tamamlandıktan hemen sonra bilgisayar ortamında müşterilerimize gönderilmekte ve onay süreci başlamaktadır. Katalog tarafınızca onaylandıktan sonra baskıya verilmektedir.

Katalog tasarlanırken yazılı onayınız alınıncaya kadar tasarımın revize işlemleri sürdürülmektedir. Revize işlemleri oldukça zorlu, fakat tamamen müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığımız çalışmaları kapsamaktadır.

Katalog tasarımı dışında broşür tasarımı ve kurumsal kimlik oluşturma gibi tasarımsal işlemleri CamlıOda Creative ile çözümlendirebilirsiniz. Firmamız katalog baskısı için anlaşma sağladığı yüksek teknolojisi baskı kuruluşlarından destek alır.

katalog tasarımıHem katalog hem de broşürlerinizde kullanılacak olan tüm fotoğraflar dilerseniz alanında uzman ekibimiz tarafından stüdyoda çekilir, dilerseniz de kuruluşunuzda ve istediğiniz şekilde çekilen fotoğraflar kullanılır. Böylece daha etkili ve kaliteli bir katalog tasarımı ortaya çıkar. Tasarımsal açıdan sunduğumuz çözümler sayesinde sadece kendi işinize odaklanırsınız. Katalog tasarımı, baskı, fotoğraflama ve teslimat gibi tüm konuları CamlıOda Creative çözümlendirir.

Katalog Fiyatları

CamlıOda Creative olarak daima uygun katalog fiyatları ile teklif sunmaktayız. Teklifimizde sunduğumuz katalog sayfa sayısı, baskı sayısı ve kağıt gramajına sadık kalarak çalışmalarımızı sürdürmektediz. Katalog fiyatları belirlenirken önce bazı özelliklerin netleşmesi gerekmektedir. Kaç sayfa ve hangi ölçü (A4,A5,A3 vb) katalog tasarımı yapılacak, katalog kaç sayfa olacak, kağıt gramajı ve katalog için ek özellikler belirlenmelidir. Ayrıca omega tel zımba, selefon kaplama, kısmi lak uygulaması da katalog fiyatları için etki etmektedir.

Fiyat Teklifi

Fiyat Teklifi İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun.