Hakkımızda


NEDENCAMLIODA?


CamlıOda Creative Web Tasarım ajansı olarak, 2016 yılında İstanbul’da kuruldu. İnterneti ve digital dünyayı konu alan, kurumsal ve kişisel çözümler sunan Camlı Oda Creative, profesyonel çözümler üretmek için kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar sonuçlandırdığı her işin altına imzasını gururla atan ajansımız, hizmet öncesi ve sonrasında müşterilerini memnun edecek adımlar atmaktadır. Teknolojiyi takip ederek Web Tasarım, Katalog Tasarımı, Logo TasarımıKartvizit Tasarımı ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Gerek kurumsal web sitesi gerek de kişisel web sitesi ile hedef kitlenize kolayca ulaşmanızı sağlayan CamlıOda ekibi, istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ajansımız en doğru stratejilerle hareket ederek, kitlenize kolay yoldan ulaşabilmeniz ve kalıcı müşteriler oluşturmanız için özenli bir çalışma içerisine girer. Her zaman teknolojiyi takip eden ve profesyonel çalışmalar ortaya koyan ekibimiz, küçük bir fikri kocaman bir projeye dönüştürebilmektedir.

VERDİĞİMİZHİZMETLER


Web Site Tasarımı 100%
Logo Tasarımı 100%
Kartvizit Tasarımı 100%
Sosyal Medya Yönetimi 100%
Katalog Tasarımı 100%


Web Sitesine mi ihtiyacınız var?

Hedef kitlenizin ve müşterilerinizin size kolayca ulaşabilmesi için bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Camlı Oda Creative olarak beklentilerinizin üzerinde Web Tasarım hizmeti veriyoruz. Gelin detayları konuşalım 🙂


İletişim


CamlıOdaEkibi

Genç, dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekibe sahibiz...


Mustafa

Aykut

Uğur